Doprava a platby

Doprava a platby

 

PLATBY:

 

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: 
platby-podpora@comgate.cz
Tel:  
+420 228 224 267DOPRAVA PO ČR:

Pro dopravu Vašeho zboží si můžete zvolit z několika variant:PŘI NÁKUPU NAD 1 500,- DOPRAVA ZDARMA! (při nákupu na dobírku účtován polatek za dobírku)ZÁSILKOVNA:

Co je to Zásilkovna? | Provysavače.cz

 

Balík do 5 kg 59,-

 

Dobírka 40,-

 

 

WEDO:


 

 

 

Balík do 10 kg 129,-

 

Dobírka 40,-

 

 

ČESKÁ POŠTA:


 

 

 

 

 

BALÍK DO RUKY:

Balík do 5 kg 129,-

 

Dobírka 40,-

 

BALÍK NA POŠTU:

Balík do 5 kg 109,-

 

Dobírka 40,-

 

 

OSOBNÍ ODBĚR OSTRAVA:

 

Při osobním odběru neplatíte žádné poplatky za dopravu. Zboží si můžete vyzvednout na provozovně po telefonické domluvě (+420 739 356 358) na adrese:

 

Keto World

Hasičská 551/52

700 30 Ostrava

Zpět do obchodu